Avresetabell

 1234567891011
Eksjö Resecentrum Hlp I06.1506.1506.1505.4508.1505.4512.45
Forserum Järnvägsstationen06.5006.5006.5006.2008.5006.2013.05
Gränna Cirkle K (fd. Statoil)06.5008.1006.5007.4010.1007.4009.2010.4009.2008.2013.20
Helsingborg, Hlp Knutpunkten10.50
Huskvarna Biblioteket (nya)07.1507.4507.1507.1509.4507.1509.4510.1509.4508.4513.45
Jönköping Resecentrum Jvst.07.3007.3007.3007.0009.3007.0010.0010.0010.0009.0014.00
Linköping Fjärrbussterminalen05.3009.3005.3008.1511.3009.0008.0012.0008.0007.0012.00
Ljungby, Cirkle K (fd. Statoil)09.05
Mjölby Fjärrbussterminalen06.0009.0006.0008.3011.0008.3008.3011.3008.3007.3012.30
Motala Jvst Fjärrbuss Hlp C105.3008.3005.3009.0010.3008.0008.0011.0008.0007.0012.00
Nässjö Resecentrum06.3506.3506.3506.0508.3506.05
Skillingaryd Cirkle K (fd.Statoil)08.1006.4506.4506.1508.4506.1510.4009.1509.1509.4014.40
Skänninge Jvst.
Pendlarparkeringen05.5008.5005.5008.4010.5008.2008.2011.2008.2007.2012.20
Tenhult Preem07.0507.0507.0506.3509.0506.3513.35
Torsvik Bussterminalen07.4007.1507.1506.4509.1506.4510.1009.4509.4509.1014.10
Tranås Jvst. Bussgods06.1008.2005.3007.5010.2007.5008.4010.5008.4007.4012.40
Vadstena Hlp Brandstation05.1008.1005.1008.4010.1007.4007.4010.4007.4006.4011.40
Vaggeryd Preem08.0006.5506.5506.2508.5506.2510.3009.2509.2509.3014.30
Värnamo Busshlp Ica Kvantum 08.3006.1506.1505.4508.1505.4511.0008.4508.4510.0015.00
√Ėdesh√∂g, √Ėstg√∂taporten E406.3008.3006.3008.0010.3008.0009.0011.0009.0008.0013.00

OBS! Från vissa orter körs anslutningar med taxi eller minibuss.

Följande anslutningar kan bokas mot ett tillägg av 350:-/person/väg, gäller tabell 1-6, 11 (beställs i samband med bokning):

Aneby, Resecentrum,
Gislaved, Busstationen
Sävsjö, Busstationen
Vetlanda, Resecentrum

Katalog

Bläddra i vår katalog online.

Sociala medier

Följ oss på sociala medier för senaste nytt.

Miljödiplomerade

Vi är ­miljödiplomerade av Jönköpings kommun.

 

Bolag som ingår i koncernen HGL Buss AB:

Integritetspolicy | Samtycke Cookies | Användarvillkor