Resor ur vår katalog

resealmanacka

 

Facebook _knapp

Instagram

Miljoelogga2015

Bakgrund Bakgrund
Företag i vår koncern

Kontakt

Välkommen!

Vi har öppet
Måndag-Fredag 08:00 - 17:00, helgfri vardag
Telefon 036-12 93 00

Smålandsbussen /  Smålands Resebyrå

Telefon 036-129300
Humlevägen 10
553 38 Jönköping 
Org.nr: 556346-8544 
info@smalandsbussen.se

Resebokning: resebokning@smalandsbussen.se


Bussbeställlning, prisförfrågan: nisse@smalandsbussen.se

Följ oss på Facebook

Du kan även direkt vända dig till någon av oss: 

 Peter Sussan 13
Peter Sandqvist
Trafik/Driftschef
Smålandsbussen AB
Tel. 036-39 29 68
peter.sandqvist@smalandsbussen.se
Susanne Holm
VD Smålands Resebyrå, Marknadsföring,
Gruppresor med buss, Bussbeställning/Skolskjuts
Tel. 036-39 29 62
susanne.holm@smalandsbussen.se
Nisse 13  Annica 13
Nisse Karlsson
Bussbeställning och Skolskjuts/Trafikledare
Tel. 036-39 29 61
nisse@smalandsbussen.se
Annica Fogman
Ekonomi
Tel. 036-39 29 63
annica.fogman@smalandsbussen.se
B L 13 Yvonne 13
Britt-Louise Nord
Resebokning, Reseproduktion
Tel. 036-39 29 64
britt-louise@smalandsbussen.se

Yvonne Eklöf
Resebokning
Tel. 036-39 29 65
yvonne.eklof@smalandsbussen.se

Anders2 2011 Nickan 13

Anders Nilsson
Resebokning
Tel. 036-37 19 90 eller 036- 39 29 69
anders.nilsson@smalandsbussen.se

Annika Lundberg
Resebokning, Gruppresor med flyg
Tel. 036-39 29 67
annika.lundberg@smalandsbussen.se